Головна » 2022 January 9 » Команда ліцею взяла участь в Новорічному фізкультурно-історично-рекреаційному квесті
21:46 Команда ліцею взяла участь в Новорічному фізкультурно-історично-рекреаційному квесті | |
Починаємо новий рік новими перемогами! 4 січня 2022 р. команда нашого ліцею взяла участь в Новорічному фізкультурно-історично-рекреаційному квесті. Учні розв'язували тести, пов'язані з історією Львова, знаходили історичні локації в центрі міста. Згодом команди-учасниці позмагалися у відбиванці, де наша команда здобула 2 місце.
| |
Переглядів: 134 | |
Всього коментарів: 0 | |