Головна » 2015 » Листопад » 10 » Майстер-клас з декорування свічок
15:42
Майстер-клас з декорування свічок
Запрошуємо Вас на відкриття XII Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Львівській області. Захід відбудеться в неділю, 1 листопада, о 13.00 год. в кінолекторії Національного музею-меморіалу "Тюрма на Лонцького" (вул. С. Бандери,1).
Фільмом відкриття стане українська стрічка "Медик іде останньою" http://traveling.docudays.org.ua/2015/movies/docukorotko2015/medik-ide-ostannoyu/.
До участі запрошені директор Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» Руслан Забілий та начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.
Заходи фестивалю об’єднані темою «Пропаганда», оскільки увага всіх українців прикута до війни на Сході, яку називають гібридною, бо розв’язана вона задовго до пострілів – у першу чергу, зброєю медіа та пропаганди. Тож під час відкриття і впродовж фестивалю ми будемо обговорювати цю тематику, дискутувати та спільно шукати шляхи виходу та/або подолання інформаційної війни.
На завершення школярі викладатимуть свічки-пам'яті за героями, що загинули захищаючи Україну і українців у формі слова МИР, які вони декорували своїми руками.

У музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького» майстер-клас з декорування свічок. Готуємось до урочистого відкриття ХІІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно DOCUDAYS.UA у Львові (програма всього Фестивалю міститься тут http://traveling.docudays.org.ua/ . Відкриття фестивалю в неділю, 01.листопада. Фестиваль відкриє українська стрічка «Медик іде останньою» (режисер – Світлана Шимко, Угорщина, Україна, 2014). Фільм про лікаря-волонтера – Таню, яка була на передовій впродовж найкривавіших днів Майдану. Перегляд фільму відбудеться у кінолекторії Національного Музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» (вул. С. Бандери,1) о 13.00.
Переглядів: 158 | Додав: sadmin
Всього коментарів: 0
avatar